2SB166100MA | LOW IR SCHOTTKY BARRIER DIODE CHIPS DESCRIPTION ➤ 2SB166100MA is a schottky barrier diode chips fabricated in silicon epitaxial planar technology; ➤ Due to special schottky barrier structure, the chips have very low reverse leakage current ( typical IR=0.002mA@ Vr=100V ) and maximum 150°C opera | SILAN 士兰微 | ||
2SB166100MA | 肖特基二极管芯片 | SILAN 士兰微 |
| IC供应商 | 芯片型号 | 品牌 | 批号 | 封装 | 库存 | 备注 | 价格 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
ROHM/罗姆 |
SOT-252 |
9850 |
只做原厂原装正品现货或订货假一赔十! |
TO-252 |
23+ |
NA |
振宏微专业只做正品,假一罚百! |
TOSHIBA |
18+ |
TO-263 |
保证进口原装可开17%增值税发票 |