位置:首页 > IC中文资料 > 277LBB400M2ED
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
277LBB400M2ED
85C snap-Mount Aluminum Electrolytic Capacitors
文件:704.24 Kbytes Page:5 Pages
ILLINOISCAPACITOR
277LBB400M2ED
Multiple Case Sizes - High Voltage ??High Current
文件:478.28 Kbytes Page:5 Pages
ILLINOISCAPACITOR
277LBB400M2ED
277LBB400M2ED
Extended Life, 3000 hours
277LBB400M2ED
SNAP-IN / SNAP MOUNT
文件:107.44 Kbytes Page:1 Pages
277LBB400M2ED
封装/外壳:径向,Can - 卡入式 包装:散装 描述:CAP ALUM 270UF 20% 400V SNAP 电容器 铝电解电容器
CDE
277LBB400M2ED
ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITORS
CDE
277LBB400M2ED
文件:250.09 Kbytes Page:6 Pages
Extended Life, 3000 hours
277LBB400M2ED产品属性
  • 类型
    描述
  • Capacitance:
    270 µF
  • VoltageDC:
    400V
  • Tolerance:
    -20%/+20%
  • MinTemp:
    -40°C
  • MaxTemp:
    85°C
  • LoadLife:
    3
  • RippleCurrent:
  • ESR:
  • Diameter:
    35mm
  • Length:
    30mm