位置:首页 > IC中文资料 > 250R080T
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
250R080T
径向引线PPTC
• 符合RoHS标准,无铅 \n• 阻值拣选/分档窄电阻范围 \n• 250VAC断流额定值 ;
LITTELFUSE
力特
250R080T
POLYFUSE Resettable PTCs Radial Leaded
文件:378.23 Kbytes Page:6 Pages
LITTELFUSE
力特
250R080T
The 250R Series is designed to protect against short duration high voltage fault currents
文件:729.34 Kbytes Page:7 Pages
250R080T
POLY-FUSE Resettable PTCs
文件:619.46 Kbytes Page:7 Pages
250R080T
POLY-FUSE짰 Resettable PTCs Radial Leaded > 250R Series
250R080T
POLYFUSE짰 Resettable PTCs
250R080T
Fast time - to - trip Access equipment Lan/Wan equipment
封装/外壳:径向,圆片式 包装:散装 描述:PTC RESET FUSE 60V 80MA RADIAL 电路保护 PTC 可复位保险丝