位置:首页 > IC中文资料 > 228LBA080M2CD
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
228LBA080M2CD
Multiple case sizes - High voltage ??High Current
文件:394.3 Kbytes Page:6 Pages
ILLINOISCAPACITOR
228LBA080M2CD
文件:551.11 Kbytes Page:6 Pages
ILLINOISCAPACITOR
228LBA080M2CD
Standard 2000 hrs
228LBA080M2CD
SNAP-IN / SNAP MOUNT
文件:128.5 Kbytes Page:1 Pages
228LBA080M2CD
ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITORS
CDE
85째C Snap-Mount Aluminum Electrolytic Capacitors
文件:198.67 Kbytes Page:5 Pages
228LBA080M2CD产品属性
  • 类型
    描述
  • Capacitance:
    2
  • VoltageDC:
    80V
  • Tolerance:
    -20%/+20%
  • MinTemp:
    -40°C
  • MaxTemp:
    85°C
  • LoadLife:
    2
  • RippleCurrent:
  • ESR:
  • Diameter:
    25mm
  • Length:
    30mm