位置:首页 > IC中文资料 > 228LBA050M2BC
228LBA050M2BC价格
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
228LBA050M2BC
85째C Snap-Mount Aluminum Electrolytic Capacitors
文件:198.67 Kbytes Page:5 Pages
ILLINOISCAPACITOR
228LBA050M2BC
Multiple Case Sizes - High Voltage ??High Current
文件:551.11 Kbytes Page:6 Pages
ILLINOISCAPACITOR
228LBA050M2BC
文件:394.3 Kbytes Page:6 Pages
228LBA050M2BC
文件:467.62 Kbytes Page:4 Pages
228LBA050M2BC
Standard 2000 hrs
228LBA050M2BC
封装/外壳:径向,Can - 卡入式 包装:散装 描述:CAP ALUM 2200UF 20% 50V SNAP 电容器 铝电解电容器
CDE
228LBA050M2BC
ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITORS
CDE
Standard 2000 hrs
228LBA050M2BC产品属性
  • 类型
    描述
  • Capacitance:
    2
  • VoltageDC:
    50V
  • Tolerance:
    -20%/+20%
  • MinTemp:
    -40°C
  • MaxTemp:
    85°C
  • LoadLife:
    2
  • RippleCurrent:
  • ESR:
  • Diameter:
    22mm
  • Length:
    25mm