位置:首页 > IC中文资料 > 227CKS200M
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
227CKS200M
85째C General Purpose Aluminum Electrolytic Capacitors
ILLINOISCAPACITOR
227CKS200M
Small Size - High Voltage - General Purpose
ILLINOISCAPACITOR
227CKS200M
227CKS200M
227CKS200M
227CKS200M
227CKS200M
Radial Lead General Purpose
227CKS200M
封装/外壳:径向,Can 包装:散装 描述:CAP ALUM 220UF 20% 200V RADIAL 电容器 铝电解电容器
CDE
227CKS200M
ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITORS
CDE
227CKS200M
文件:464.03 Kbytes Page:3 Pages
ETCList of Unclassifed Manufacturers
未分类制造商
227CKS200M
Standard 2000 hour
文件:293.73 Kbytes Page:3 Pages
227CKS200M产品属性
  • 类型
    描述
  • Capacitance:
    220 µF
  • VoltageDC:
    200V
  • Tolerance:
    -20%/+20%
  • MinTemp:
    -40°C
  • MaxTemp:
    85°C
  • LoadLife:
    2
  • RippleCurrent:
    960 mA @ 120 Hz
  • ESR:
    1.13 Ω @ 120 Hz
  • Diameter:
    16mm
  • Length:
    35mm
  • LeadSpacing:
    7.5mm