位置:首页 > IC中文资料 > 225CKE450M
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
225CKE450M
105째C General Purpose Aluminum Electrolytic Capacitors
文件:138.2 Kbytes Page:6 Pages
ILLINOISCAPACITOR
225CKE450M
Radial lead General Purpose
文件:132.13 Kbytes Page:1 Pages
ILLINOISCAPACITOR
225CKE450M
Small size - High voltage - General purpose
文件:304.5 Kbytes Page:3 Pages
225CKE450M
文件:407.8 Kbytes Page:3 Pages
225CKE450M
105 General Purpose Radial Lead Aluminum Electrolytic Capacitors
文件:541.97 Kbytes Page:4 Pages
225CKE450M
225CKE450M
Extended life 2000 hour
225CKE450M
225CKE450M
封装/外壳:径向,Can 包装:卷带(TR)剪切带(CT)Digi-Reel® 得捷定制卷带 描述:CAP ALUM 2.2UF 20% 450V RADIAL 电容器 铝电解电容器
CDE
225CKE450M
ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITORS
CDE
封装/外壳:径向,Can 包装:带盒(TB) 描述:CAP ALUM 2.2UF 20% 450V RADIAL 电容器 铝电解电容器
Radial Lead General Purpose
文件:132.52 Kbytes Page:1 Pages
Extended life 2000 hour
225CKE450M产品属性
  • 类型
    描述
  • Capacitance:
    2.2 µF
  • VoltageDC:
    450V
  • Tolerance:
    -20%/+20%
  • MinTemp:
    -25°C
  • MaxTemp:
    105°C
  • LoadLife:
    2
  • RippleCurrent:
    31 mA @ 120 Hz
  • ESR:
    150.71 Ω @ 120 Hz
  • Diameter:
    10mm
  • Length:
    12.5mm
  • LeadSpacing:
    5mm