位置:首页 > IC中文资料 > 220KH10J
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
220KH10J
Metal Oxide Varistors (MOV)
Features ■ Wide operating voltage (V1mA) range from 18V to 1200V ■ Fast responding to transient over-voltage ■ Large absorbing transient energy capability ■ Low clamping ratio and no follow-on current ■ Meets MSL level 1, per J-STD-020 ■ Operating Temperature:-40℃ ~ +140℃ ■ Storage Temperat
YAGEO
国巨
220KH10J
Metal Oxide Varistors (MOV) Data Sheet
BRIGHTKING
君耀
Metal Oxide Varistors (MOV)
YAGEO
国巨
更新时间:2026-5-14 22:59:00
IC供应商 芯片型号 品牌 批号 封装 库存 备注 价格
25+
圆片式 10mm
59948
样件支持,可原厂排单订货!
25+
圆片式 10mm
正规渠道,免费送样。支持账期,BOM一站式配齐
220KH10J数据表相关新闻
    矩形電纜組件 2mm SR 6Ckt 50mm Blk Cbl Assy Micro-Lock Plus
  • 2225B103K302NT
  • 2-1827876-3原装TE连接器
    只做原装,假一罚十,可开16%增值税票。TE.NXP.ON.Renesas.Microchip.英飞凌.ALLEGRO