位置:首页 > IC中文资料 > 220KD14J
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
220KD14J
Metal Oxide Varistor (MOV) Data Sheet
Features ■ Wide operating voltage (V1mA) range from 18V to 1800V ■ Fast responding to transient over-voltage ■ Large absorbing transient energy capability ■ Low clamping ratio and no follow-on current ■ Meets MSL level 1, per J-STD-020 ■ Safety certification: UL: E327997 CSA: 246579 VDE:
BRIGHTKING
君耀
220KD14J
封装/外壳:圆片式 14mm 包装:卷带(TR)剪切带(CT)Digi-Reel® 得捷定制卷带 描述:MOV DISC 14MM, 22V 2KA, BULK 电路保护 TVS - 压敏电阻,MOV
YAGEO
国巨
220KD14J
里阳半导体
220KD14J
METAL OXIDE VARISTORS POWER SUPPLY
文件:991.75 Kbytes Page:13 Pages
YAGEO
国巨
220KD14J
文件:715.34 Kbytes Page:12 Pages
BRIGHTKING
君耀
11 to 1000 Volts Varistor 5.2 to 510 Joule
MCC
7 to 1000 Volts Varistor 4.2 to 336.0 Joule
MCC
220KD14J产品属性
  • Surge CurrentI (A):
    2000
  • Maximum Energy (10/1000μs)E (J):
    8
  • Maximum Leakage Current @83% oIR (μA):
  • Rated PowerP (W):
    0.1
  • Typical Capacitance (Reference@1KHz (pF):
  • Size(mm):
    Φ14
更新时间:2026-5-14 16:13:00
IC供应商 芯片型号 品牌 批号 封装 库存 备注 价格
25+
圆片式 14mm
样件支持,可原厂排单订货!
25+
圆片式 14mm
220KD14J数据表相关新闻
    矩形電纜組件 2mm SR 6Ckt 50mm Blk Cbl Assy Micro-Lock Plus
  • 2225B103K302NT
  • 2-1827876-3原装TE连接器
    只做原装,假一罚十,可开16%增值税票。TE.NXP.ON.Renesas.Microchip.英飞凌.ALLEGRO