位置:首页 > IC中文资料 > 220KD10J
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
220KD10J
Metal Oxide Varistors (MOV)
Features ■ Wide operating voltage (V1mA) range from 18V to 1100V ■ Fast responding to transient over-voltage ■ Large absorbing transient energy capability ■ Low clamping ratio and no follow-on current ■ Meets MSL level 1, per J-STD-020 ■ Operating Temperature:-40℃ ~ +105℃ ■ Storage Temperat
YAGEO
国巨
220KD10J
封装/外壳:圆片式 10mm 包装:卷带(TR)剪切带(CT)Digi-Reel® 得捷定制卷带 描述:MOV DISC 10MM, 22V 1KA, BULK 电路保护 TVS - 压敏电阻,MOV
YAGEO
国巨
220KD10J
里阳半导体
11 to 1000 Volts Varistor 2.6 to 247Joule
文件:117.61 Kbytes Page:6 Pages
MCC
Metal Oxide Varistors (MOV)
6 to 680 Volts Varistor 2.0 to 124.0 Joule
MCC
220KD10J产品属性
  • Surge CurrentI (A):
    1000
  • Maximum Energy (10/1000μs)E (J):
    5
  • Maximum Leakage Current @83% oIR (μA):
  • Rated PowerP (W):
    0.05
  • Typical Capacitance (Reference@1KHz (pF):
  • Size(mm):
    Φ10
更新时间:2026-5-14 22:59:00
BRIGHTKING/君耀
26+
全新原装现货,假一赔十
BrightKing
DIP-2
正品原装,全新货源,可长期订货
220KD10J数据表相关新闻
    矩形電纜組件 2mm SR 6Ckt 50mm Blk Cbl Assy Micro-Lock Plus
  • 220KD10压敏电阻君耀 220KD10产品资料
  • 2225B103K302NT
  • 2177587-1原装TE汽车连接器
    只做原装,假一罚十,可开16%增值税票。TE.NXP.ON.Renesas.Microchip.英飞凌.ALLEGRO
  • 2-1827876-3原装TE连接器