位置:首页 > IC中文资料 > 220KD07J
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
220KD07J
Metal Oxide Varistors (MOV)
Features ■ Wide operating voltage (V1mA) range from 18V to 820V ■ Fast responding to transient over-voltage ■ Large absorbing transient energy capability ■ Low clamping ratio and no follow-on current ■ Meets MSL level 1, per J-STD-020 ■ Operating Temperature:-40℃ ~ +105℃ ■ Storage Temperatu
YAGEO
国巨
220KD07J
封装/外壳:圆片式 7mm 包装:卷带(TR) 描述:MOV DISC 7MM, 22V 0.5KA, BULK 电路保护 TVS - 压敏电阻,MOV
YAGEO
国巨
220KD07J
Metal Oxide Varistors
LIOWN
里阳半导体
11 to 510 Volts 1.5 to 60 Joule
文件:113.75 Kbytes Page:6 Pages
MCC
Metal Oxide Varistors (MOV)
4 to 510 Volts Varistor 0.8 to 47 Joule
MCC
220KD07J产品属性
  • 类型
    描述
  • Maximum Allowable VoltageVAC (V)VDC (V):
  • Maximum Clamping VoltageIP (A)VC (V):
  • Surge CurrentI (A):
    500
  • Maximum Energy (10/1000μs)E (J):
    2.4
  • Maximum Leakage Current @83% oIR (μA):
  • Rated PowerP (W):
    0.02
  • Typical Capacitance (Reference@1KHz (pF):
  • Size(mm):
    Φ7
更新时间:2026-5-14 16:13:00
IC供应商 芯片型号 品牌 批号 封装 库存 备注 价格
25+
圆片式 7mm
59948
样件支持,可原厂排单订货!
BRIGHTKING
455
BRIGHTKING
con
455
现货常备产品原装可到京北通宇商城查价格
25+
圆片式 7mm
正规渠道,免费送样。支持账期,BOM一站式配齐
全新原装现货
23+
SMD
全新原装正品现货,支持订货
SOCAY/硕凯
23+
原厂授权代理,海外优势订货渠道。可提供大量库存,详
N/A
一级代理-主营优势-实惠价格-不悔选择
SMD
正品原装,假一倍十
220KD07J数据表相关新闻
    矩形電纜組件 2mm SR 6Ckt 50mm Blk Cbl Assy Micro-Lock Plus
  • 2225B103K302NT
  • 2177587-1原装TE汽车连接器
    只做原装,假一罚十,可开16%增值税票。TE.NXP.ON.Renesas.Microchip.英飞凌.ALLEGRO
  • 2-1827876-3原装TE连接器