位置:首页 > IC中文资料第11988页 > 20KP52CA
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
20KP52CA
20000W Surface Mount Transient Voltage Suppressors
Features Glass passivated chip 20000W Peak power capability at 10 × 1000μs waveform Repetition rate (duty cycle):0.01 Typical IR less than 2μA above 40V Low leakage Uni and Bidirectional unit Excellent clamping capability Very fast response time RoHS compliant
UNSEMI
优恩半导体
20KP52CA
20000W TRANSIENT VOLTAGE SUPPRESSOR
Glass Passivated Die Construction 20000W Peak Pulse Power Dissipation 20V – 300V Standoff Voltage Uni- and Bi-Directional Versions Available Excellent Clamping Voltage Typical Response Time