位置:首页 > IC中文资料 > 1SMC85CA
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
1SMC85CA
GLASS PASSIVATED JUNCTION TRANSIENT VOLTAGE SUPPRESSORS
CENTRAL
1SMC85CA
1500W 85V TVS transient suppressor diode
文件:1.022838 Mbytes Page:5 Pages
SUNMATE
森美特
PDF上传者:深圳冠荣电子有限公司
1SMC85CA
SURFACE MOUNT TRANSIENT VOLTAGE SUPPRESSOR
文件:321.293 Kbytes Page:5 Pages
SUNMATE
森美特
1SMC85CA
文件:662.83 Kbytes Page:3 Pages
CENTRAL
1SMC85CA
BI-DIRECTIONAL GLASS PASSIVATED JUNCTION TRANSIENT VOLTAGE SUPPRESSOR 1500 WATTS, 5.0 THRU 170 VOLTS
文件:144.95 Kbytes Page:2 Pages
1SMC85CA
Surface mount diode
ZENER OVERVOLTAGE TRANSIENT SUPPRESSORS
MOTOROLA
摩托罗拉
MOTOROLA
摩托罗拉
Stand-off Voltage : 5.0 to 188V Peak Pulse Power : 1500 W FEATURES : * 1500W surge capability at 1ms * Excellent clamping capability * Low zener impedance * Fast response time : typically less then 1.0 ps from 0 volt to V BR(min.) * Typical IR less then 1μA above 10V * Pb