位置:首页 > IC中文资料 > 167103J250A
167103J250A价格
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
Radial Box Metallized Polyester Capacitors for Automatic Insertion
文件:373.55 Kbytes Page:4 Pages
ETCList of Unclassifed Manufacturers
未分类制造商
Type 167/184 Metallized Polyester Radial Lead Capacitors
CDE
封装/外壳:径向 包装:散装 描述:CAP FILM 10000PF 5% 250VDC RAD 电容器 薄膜电容器
CDE
薄膜电容
未分类制造商
167103J250A产品属性
  • 类型
    描述
  • 精度:
    ±5%
  • 额定电压:
    250V
  • 介电材料:
    金属化聚酯
  • 工作温度:
    -55℃~+125℃