位置:首页 > IC中文资料第6879页 > 125LS22BR
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
EMI Suppression Capacitor, Ceramic Disc, Class X1, 400 VAC, Class Y4, 125 VAC
Complying with IEC 60384-14\nHigh reliability\nComplete range of capacitance values;
VISHAYVishay Siliconix
威世威世科技公司
AC Line Rated Disc Capacitors
VISHAYVishay Siliconix
威世威世科技公司
125LS22BR产品属性
  • 类型
    描述
  • 型号
    125LS22BR
  • 功能描述
    瓷片电容器 250V 22000pF 20%
  • RoHS
  • 制造商
    Vishay/Cera-Mite
  • 电容
    0.01 uF
  • 容差
    20 %
  • 电压额定值
    3 kV