位置:首页 > IC中文资料第7902页 > 1203A4BQEA
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
1203A4BQEA
CIT SWITCH
SPECIFICATIONS Electrical Ratings 5A @ 120VAC, 28VDC; 2A @ 250VAC See Contact Options Electrical Life 30,000 cycles typical Contact Resistance 100
CIT
CIT SWITCH
CIT