位置:首页 > IC中文资料 > 108KBM010M
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
108KBM010M
10,000 Hour Radial Lead Aluminum Electrolytic Capacitors
文件:412.68 Kbytes Page:3 Pages
ILLINOISCAPACITOR
108KBM010M
Long Life - High temperature ??RoHS Compliant
文件:179.38 Kbytes Page:2 Pages
ILLINOISCAPACITOR
108KBM010M
Radial Lead Aluminum Electrolytic Capacitors
文件:280.25 Kbytes Page:2 Pages
108KBM010M
High Frequency Low Impedance/ESR,8000 to 10000 hours
108KBM010M
Radial Lead High Frequency / Low Impedance
文件:109.21 Kbytes Page:1 Pages
108KBM010M
封装/外壳:径向,Can 包装:卷带(TR) 描述:CAP ALUM 1000UF 20% 10V RADIAL 电容器 铝电解电容器
CDE
108KBM010M
ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITORS
CDE
文件:110.29 Kbytes Page:1 Pages
108KBM010M产品属性
  • 类型
    描述
  • Capacitance:
    1
  • VoltageDC:
    10V
  • Tolerance:
    -20%/+20%
  • MinTemp:
    -40°C
  • MaxTemp:
    105°C
  • LoadLife:
    6
  • RippleCurrent:
    1.21 A @ 100 kHz
  • ESR:
    315 mΩ @ 120 Hz
  • Diameter:
    10mm
  • Length:
    16mm
  • LeadSpacing:
    5mm